efi

Uznany lider który dostarcza przełomowe technologie i rozwiązania do produkcji reklamy, opakowań, tekstyliów, płytek ceramicznych i spersonalizowanych dokumentów. EFI jest producentem i dostawcą tuszy, cyfrowych interfejsów dla wiodących producentów urządzeń drukujących, oprogramowania do kompleksowej obsługi biznesowej, które usprawnia cały proces produkcji poligraficznej, zapewniając klientom zwiększoną konkurencyjność i maksymalną produktywność.

EPSON

Producent urządzeń do obrazowania graficznego, w tym drukarek, projektorów 3LCD oraz małych i średnich ekranów LCD. Dzięki swej innowacyjności i kreatywności firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów, oferując produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności i wydajnego zużycia energii.
Epson to sieć 70 tys. pracowników w 108 placówkach na całym świecie. Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję
i Afrykę. Firma stale rozwija swoją ofertę i proponuje zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów produkty takie jak: drukarki laserowe, atramentowe i igłowe, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory multimedialne, drukarki fiskalne i systemy kasowe. Epson szczyci się także ciągłym wkładem w światową ochronę środowiska i wspieraniem lokalnych społeczności. W ogłoszonej w czerwcu 2008 roku „Wizji ekologicznej 2050” firma zaprezentowała inicjatywy przeciwdziałające globalnemu ociepleniu, wyczerpywaniu światowych zasobów naturalnych i utracie bioróżnorodności.

FUJIFILM

Firma Fujifilm zdobyła zaufanie profesjonalistów z branży poligraficznej na całym świecie, a to dzięki najwyższej jakości niezawodnym i wygodnym rozwiązaniom podnoszącym wydajność oraz jakość.
Komercyjny druk offsetowy:
Skupiamy się na dostarczaniu zaawansowanych technicznie rozwiązań, które pomagają w osiągnięciu znakomitej jakości wydruku niezależnie od technologii, tak aby dać twojej firmie przewagę konkurencyjną i zapewnić państwu "power to succeed".
Komercyjny druk cyfrowy:
Zakres przełomowych rozwiązań druku cyfrowego w oparciu o najnowsze technologie tak aby spełniać szybko zmieniające się potrzeby klientów.
Druk gazetowy:
Zaawansowany zakres produkcji płyt i rozwiązań PressRoom o najwyższej jakości i spójności, które pomagają dostarczać wysokiej jakości druk gazetowy z maksymalną wydajnością i minimalnym wpływem na środowisko.
Druk wielkoformatowy:
Nasze rozwiązania są tak zaprojektowane aby pomóc wam w ciągle zmieniających się potrzebach tego dynamicznie rozwijającego się sektora.
Rozwiązania poligraficzne:
Dzięki doświadczeniu w zakresie systemów przetwarzania informacji graficznych możemy zaoferować rozwiązania programowe oparte na najnowszych technologiach, które umożliwiają maksymalizację jakości druku przy zachowaniu efektywnego zarządzania skomplikowanym i wieloetapowymi procesami poligraficznymi.

HEIDELBERG

Heidelberg Polska sp. z o.o. reprezentuje w Polsce koncern Heidelberger Druckmaschinen AG. Heidelberg jest dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu poligraficznego.
Naszym klientom oferujemy także rozbudowany pakiet usług serwisowych Heidelberg Systemservice 36plus oraz ProgramPartnerski.
Oferta:
- zintegrowany system zarządzania i kontroli procesu produkcyjnego oraz CMS Heidelberg Prinect, w tym m.in. RIP-y, stacje do elektronicznej impozycji, kalibracji i generowania profili ICC, zarządzanie realizacją zleceń i kosztami, rozwiązania W2P, rastry, archiwizacja
- naświetlarki CtP Heidelberg Suprasetter, proofery cyfrowe, wywoływarki Glunz & Jensen
- offsetowe maszyny arkuszowe Heidelberg Speedmaster i Printmaster wyposażone w zaawansowane moduły kontroli jakości druku Prinect Axis Control/Image Control/Inpress Control/Inspection Control
- złamywarki Heidelberg Stahlfolder, linie do oprawy zeszytowej i klejonej Heidelberg Stitchmaster i Eurobind, składarko-sklejarki Heidelberg Diana i Easygluer, maszyny sztancująco-tłoczące Heidelberg Dymatrix i Varimatrix, systemy krojenia Polar, zbieraczki Theisen & Bonitz, rozwiązania firmy Kama
- maszyny wąskowstęgowe Gallus
- densytometry i spektrofotometry X-rite, numeratory Leibinger
- materiały eksploatacyjne Heidelberg Saphira i inne: płyty offsetowe, farby, obciągi, chemia itd.
- maszyny używane.

REPROFIKUS

Firma Reprograf-Grafikus zajmuje się profesjonalnym doradztwem w dziedzinach druku offsetowego, fleksograficznego, cyfrowego i wielkoformatowego. Pomaga łączyć rozwiązania cyfrowe i analogowe, a także dostarcza odpowiedniego oprogramowanie, optymalizujące pracę drukarń. Świadczy najwyższej klasy usługi serwisowe na terenie całego kraju.

 

Szybko zmieniający się rynek i pojawiające się u klientów potrzeby częstego wykorzystania kilku odrębnych technologii „pod jednym dachem” sprawiają, że naturalnym wyborem jest współpraca z Reprograf-Grafikus. Wierzymy, że połączenie kompetencji firm Reprograf i Grafikus Systemy Graficzne, które przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych na polskim rynku poligraficznym pozwala oferować najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe.

W Reprograf-Grafikus znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, zawsze pozostaje do Waszej dyspozycji.

SUN CHEMICAL

Sun Chemical, światowy lider w produkcji materiałów; dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: FARBY – offsetowe, fleksograficzne; SPECJALISTYCZNE – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV; farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy; DO ZABEZPIECZEŃ – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR; LAKIERY – standardowe i do efektów specjalnych; KLEJE; PANTONE LIVE; ŚRODKI POMOCNICZE.